SafeSept Max Instrument Disinfection concentr. FV5l

SAFESEPT MAX® Instrument Disinfection Concentrate FV je mimořádně rychle účinkující, virucidní, tekutý koncentrát pro dezinfekci endoskopů a chirurgických nástrojů všeho druhu. Složení produktu bez obsahu formaldehydu se vyznačuje ní... více
1 692.56 Kč bez DPH
Skladem
2 048 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Výhodná cena pro Vás
Garance vrácení peněz do 14 dnů pro Vás
Spolehlivé doručení 1-3 dny
Informace o stavu objednávky
Facebook
Popis a parametry

SafeSept Max Instrument Disinfection concentr. FV5l

SAFESEPT MAX® Instrument Disinfection Concentrate FV je mimořádně rychle účinkující, virucidní, tekutý koncentrát pro dezinfekci endoskopů a chirurgických nástrojů všeho druhu. Složení produktu bez obsahu formaldehydu se vyznačuje nízkými aplikačními koncentracemi, širokým spektrem účinnosti vč. účinnosti proti virům a bakteriím tuberkulózy při zachování dobré materiálové snášenlivosti. SAFESEPT MAX® Instrument Disinfection Concentrate FV je ideální pro závěrečnou virucidní dezinfekci flexibilních a pevných endoskopů i lékařských nástrojů všeho druhu.
 
Použití: Dezinfekce metodou ponorné lázně: Nástroje po předchozím důkladném očištění a následném opláchnutí vložte v otevřeném stavu do pracovního roztoku. Veškeré dezinfikované povrchy a dutiny musejí být kompletně namočeny do pracovního roztoku. Po uplynutí času expozice nástroje důkladně opláchněte vodou (ideálně plně odsolenou) a vysušte je. Pracovní roztok je třeba při viditelném znečištění, nejpozději však na konci každého pracovního dne, vyměnit. Kritické nástroje následně sterilizujte některou z validních metod. Příprava endoskopu: Endoskop po použití zbavte hrubých nečistot hadříkem, který nepouští vlákna, a následně jej celý vložte do čisticího roztoku. Dbejte na požadavky na ochranu personálu a na doporučení výrobce vztahující se na přípravu. Po dokončení čištění endoskopy důkladně opláchněte vodou a celé je vložte do pracovního roztoku SAFESEPT MAX® Instrument Disinfection Concentrate FV. Je třeba dbát na to, aby byly naplněny, resp. zaplaveny všechny kanály. Po uplynutí času expozice nástroje důkladně opláchněte sterilní vodou a vysušte je.
 
Složení: 100 g obsahuje: 12 g Glutaral. Glutaral; alkyleter karboxylove kyseliny; sulfonové kyseliny, C14-17-sec-alkan, sodné soli.

SafeSept Max Instrument Disinfection concentr. FV5l

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Výhodná cena pro Vás
Garance vrácení peněz do 14 dnů pro Vás
Spolehlivé doručení 1-3 dny
Informace o stavu objednávky
Facebook
AF Distribution s.r.o.
nám. Em. Zahna 168
687 66  Květná
Česká Republika
IČO: 52010180
DIČ: CZ685423760