LAIVEN Fauna Probiotika LAIVEN Fauna představují efektivní a zároveň ekologickou cestu, jak zvýšit produktivitu živočišné výroby a zlepšit celkové zdraví, vitalitu a spokojenost chovných zvířat. Prospěšné neboli p... více
180.99 Kč bez DPH
Skladem
219 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Výhodná cena pro Vás
Garance vrácení peněz do 14 dnů pro Vás
Spolehlivé doručení 1-3 dny
Informace o stavu objednávky
Facebook
Popis a parametry

LAIVEN Fauna 1l

LAIVEN Fauna

Probiotika LAIVEN Fauna představují efektivní a zároveň ekologickou cestu, jak zvýšit produktivitu živočišné výroby a zlepšit celkové zdraví, vitalitu a spokojenost chovných zvířat. Prospěšné neboli probiotické mikroorganismy zlepšují zdraví, odolnost a trávení. A to především díky tomu, že příznivě působí na složení celé střevní mikroflóry a přispívají k rovnovážnému stavu slizniční, a tudíž i celkové imunity.

Probiotika LAIVEN Fauna jsou vhodná pro skot, drůbež, prasata i koně.

S čím probiotika LAIVEN Fauna pomáhají:

Posilují zdraví

 • Dobré a harmonické složení střevní mikroflóry přímo působí na vitalitu, zdraví, kondici i celkovou spokojenost zvířat.

Zlepšují výživu

 • Probiotika rozkládají těžce stravitelné složky krmiva v tenkém střevě do formy využitelné zvířaty a pomáhají tělu zbavit se balastních látek.

Potlačují patogeny

 • Probiotika patogenům berou „krmení“ a produkují kyselinu mléčnou, čímž snižují střevní pH a potlačují patogenní bakterie.

Zlepšují imunitu

 • Zlepšují stav střev, která rozhodují o kvalitě imunitního systému. Zdravý mikrobiom podporuje tvorbu bílých krvinek, bojovníků proti všem patogenům.

Urychlují rekonvalescenci

 • Po podávání antibiotik, kdy je trávicí systém náchylný k útoku patogenů, osídlují probiotika LAIVEN Fauna střeva „hodnými“ bakteriemi a tím urychlují rekonvalescenci zvířat.

Zvyšují konverzi krmiva

 • Probiotika pomáhají rozkládat nestravitelné a nevstřebané složky krmiva v tenkém střevě zvířat a tím zvyšují využitelnost živin. Díky jejich lepšímu zpracovávání v organismu je možné dosáhnout stejného efektu z menší krmné dávky.

Zlepšují trávení

 • Probiotika Fauna zlepšují složení střevní mikroflóry, prokrvení i pohyb střev a některé složky krmiva jsou díky nim stravitelnější. Zvířata tak lépe využijí veškeré živiny a méně trpí průjmy, zácpou a plynatostí.

Zvyšují produktivitu chovu

 • Díky lepšímu zužitkování živin, pevnějšímu zdraví a větší psychické pohodě zvířat stoupají denní přírůstky váhy, snůška vajec, dojivost i výsledná kvalita živočišných produktů.

Přírodní mikroorganismy

Mikrobiální přípravek (probiotika) LAIVEN Fauna je vyvážený a kmenově pestrý komplex laktobacilů v živném roztoku. Jedná se o 100% přírodní produkt schválený pro ekologické zemědělství společností Biokont.

Naše probiotické kmeny:

 • Lactobacillus casei
 • Lactobacillus paracasei subsp. tolerans
 • Lactobacillus rhamnosus
 • Lactobacillus plantarum
 • Lactococcus lactis

Snadné užívání

Probiotika LAIVEN Fauna je možné podávat v krmivu nebo ve vodě. Pro přibližnou představu – jedno litrové balení vystačí cca na 20 dní pro dospělý skot nebo na 2 000 dní pro jednu slepici.

Přípravek je třeba skladovat v chladu, při teplotě 2-8°

NÁVOD K POUŽITÍ:

Před použitím protřepat. Dávkovat do vody nebo krmiva. Podávejte v takovém množství vody/krmiva, které je ihned spotřebováno. Roztok přípravku v pitné vodě připravujte 2x denně čerstvý.

Druh

Věk [měsíce]

Dávka přípravku [ml/ks/den]

Skot a koně

0-1

1-2

2-4

4-6

6-12

více než 12

20

30

30

30

30

50

Prasata

0-1

1-2

2-3

3-4

4-6

více než 6

10

10

20

30

40

50

Drůbež

od narození

0,5 ml/den/ 1 kg živé hmotnosti

LAIVEN Fauna 1l

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Výhodná cena pro Vás
Garance vrácení peněz do 14 dnů pro Vás
Spolehlivé doručení 1-3 dny
Informace o stavu objednávky
Facebook
AF Distribution s.r.o.
nám. Em. Zahna 168
687 66  Květná
Česká Republika
IČO: 52010180
DIČ: CZ685423760