Evergreen Bio dezinfekční roztok rozprašovač 500ml

Revoluce v dezinfekci Dezinfekční prostředek Evergreen je roztok, který ničí všechny bakterie, viry a kvasinky v rozsahu několika sekund až minut. Obsahuje stejnou účinnou látku, kterou si tělo samo produkuje v boji proti bakteriím a virům. Kyselina chlorná - ... více
77.69 Kč bez DPH
Skladem
94 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Výhodná cena pro Vás
Garance vrácení peněz do 14 dnů pro Vás
Spolehlivé doručení 1-3 dny
Informace o stavu objednávky
Facebook
Popis a parametry

Evergreen Bio dezinfekční roztok rozprašovač 500ml

Revoluce v dezinfekci
 
Dezinfekční prostředek Evergreen je roztok, který ničí všechny bakterie, viry a kvasinky v rozsahu několika sekund až minut. Obsahuje stejnou účinnou látku, kterou si tělo samo produkuje v boji proti bakteriím a virům. Kyselina chlorná - netoxická, ekologická přírodní slabá kyselina, která se nachází i v lidském těle. V lidském organismu produkují bílé krvinky přirozeným způsobem kyselinu chlornou a vytvářejí tak obranný mechanismus proti nemocem a bakteriím v těle. Přípravek není klasifikován jako toxický, senzibilizující a dráždivý, přičemž je snadno BIOLOGICKY odbouratelný a je EKOLOGICKY bezpečný.
 
Účinnost:                                                          
- Baktericidní  
- Virucidní      
- Levurocidní  
- Covid19
                                   
Použití / aplikace: 
- Veterinární oblast  
- Zdravotnictví                               
- Domácnost (plochy, hračky a předměty)
- Potravinářství
- Služby (kadeřnictví, pedikúry, masérské salony, fitness, solária, sauny a jiné)
- Zahradnictví / zemědělství
- Dezinfekční brány
- Živočišná výroba
- Ubytovací zařízení
 
 
Dezinfekční roztok EVERGREEN ničí všechny viry, bakterie a kvasinky v rozsahu několika sekund až minut. Je ekologický přijatelný, nedráždivý roztok a jako takový, je vítanou náhradou všude tam, kde tradiční chemikálie nevyhovují náročným požadavkům anebo tyto není možné vůbec aplikovat např. v prostředí obchodních prostor při kontaktu s potravinami v tom nejširším slova smyslu. Výrobní zařízení vyrábí naprosto ekologické, biologicky plně odbouratelné přípravky, které nejsou založeny na chemické bázi, ale mohou klasické chemikálie nahradit. Dezinfekční roztok Evergreen má neutrální PH. Dezinfekční roztok Evergreen je možné aplikovat rozprašováním, ručním čištěním, CIP dezinfekcí (dezinfekce v uzavřených prostorách, dezinfekce ponořením). Dezinfekční roztok Evergreen není klasifikován jako toxický pro zvířata ani lidi! Nevyžaduje speciální zacházení. Nejedná se o steroid, antibiotikum, bělidlo ani toxin. Představuje moderní prostředek, který ničí prakticky jakoukoliv infekci (viz. provedené testy účinnosti), je absolutně EKOLOGICKY nezávadný! Je šetrný k životnímu prostřední a BIOKOMPATIBILNÍ, jelikož napodobuje přirozený imunitní systém a jeho reakci na infekci. Splňuje normy Světové zdravotnické organizace WHO. Nejsou vyžadovány žádné speciální požadavky na likvidaci tohoto roztoku po jeho použití. Právě naopak roztok je účinný i v odpadních vodách a v kanalizačních prostorech. Nevzniká rezistence – není potřeba časem měnit dezinfekční přípravek. Klinickými zkouškami nebylo prokázané, že by bakterie, viry a kvasinky měly schopnost vyvinout odolnost vůči tomuto roztoku. Aplikace roztoku může také velmi pozitivně ovlivnit hygienu prodeje potravin, kde životnost je poměrně krátká.
 
Dezinfekční přípravek Evergreen je zapsaný v registru biocidních přípravků pod číslem jednacím MZDR/60043/2020/OBP.

Evergreen Bio dezinfekční roztok rozprašovač 500ml

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Výhodná cena pro Vás
Garance vrácení peněz do 14 dnů pro Vás
Spolehlivé doručení 1-3 dny
Informace o stavu objednávky
Facebook
AF Distribution s.r.o.
nám. Em. Zahna 168
687 66  Květná
Česká Republika
IČO: 52010180
DIČ: CZ685423760